فروشگاه الکتروپمپ و تجهیزات صنعتی موتور درایو با آدرس وبسایت motordrive.org بخشی از گروه فنی مهندسی موتور درایو است. این مجموعه توسط آقای مهندس کریمی راه اندازی شده و مدیریت می شود. زمینه های کاری مجموعه شامل خدمات طراحی و ساخت الکتروموتور و درایو، تعمیران الکتروموتور و درایو، مشاوره ساخت خطوط تولید الکتروموتور، ساخت دستگاه های آزمایشگاه ایمنی لوازم خانگی، ساخت دستگاه های تست و تولید الکتروموتور و همچنین عرضه محصولات صنعتی شامل موتور، درایو، گیربکس و … می باشد.

مجموعه در هم تنیده خدمات متنوع باعث شده بود در وبسایت motordrive.ir نتوانیم در بخش فروش و خدمات مشاوره مناسب در خدمت صنعتگران عزیز باشیم. لذا بر آن شدیم وبسایت جدیدی با این دامنه راه اندازی کنیم. فروشگاه الکتروپمپ و تجهیزات صنعتی ارائه دهنده تجهیزات صنعتی نظیر: الکتروپمپ، موتور برق، انواع الکتروموتور، پمپ کارواش و همچنین قطعات و ملزومات مصرفی آنها می باشد.

زمینه های کاری ما در فروشگاه به شرح زیر است.

  1. ارائه انواع الکتروپمپ های خانگی، صنعتی و کشاورزی. پمپ های لجن کش، کف کش، شناور و …
  2. ارائه خدمات مشاوره و طراحی الکتروپمپ برای شرکت های سازنده الکتروپمپ
  3. ارائه قطعات و اجزای تعمیری الکتروموتور و الکتروپمپ نظیر: خازن، سیل مکانیکی، کلاچ گاورنر و تخته پلاتین، پروانه خنک کننده، انواع پروانه پمپ، کاسه باد، تخته ترمینال و …
  4. فروش اقلام حفاظت الکتروموتور و الکتروپمپ شامل ترموسوئیچ (ترموگارد)، ترموفیوز، سوئیچ اورلود (بریکر فیوز)، ترمیستور PTC و RTD PT100

مسئولیت اجتماعی

مجموعه موتور درایو خود را موظف به ارائه خدمات به کلیه صنعتگران عزیز می داند. لذا مشابه همان رویه ای که از قبل در وبسایت قبلی خود دنبال می کردیم. در اینجا هم به تمامی سوالات دوستان که از طریق پیام رسان ارسال می گردد. پاسخ می دهیم و یک امکان خیلی خوب هم ایجاد کرده ایم. نیاز نیست که قبلا مشتری ما بوده باشید. هر کسی امکان این را دارد که با شماره های موجود در بخش تماس با ما تماس بگیرد. و 5 دقیقه بصورت رایگاه سوالات خود را از اقای مهندس کریمی بپرسد. همین امکان به خیلی از موسسات کمک کرده است. که مشکلات خود را حل کنند. ما در موتور درایو اعتقاد داریم درآمد باید نتیجه ارائه خدمت مناسب باش.د و ارائه خدمت اصل اساسی کار ما بوده و درآمد نتیجه و میوه آن است.

 

 

فهرست