میکروفیلتر پنوماتیک

کار میکروفیلتر در سیستم های پنوماتیک این است که از حضور ذرات ریز و آلودگی ها در هوای فشرده جلوگیری می کند. بسته به نیاز می توان از انواع میکروفیلتر ها با قابلیت های فیلترینگ متفاوت استفاده کرد.

هر چقدر هوای فشرده عاری از آلودگی و رطوبت باشد، طول عمر سیست پنوماتیک بالاتر رفته و عملکرد بهتری خواهد داشت.

قیمت میکروفیلتر پنوماتیک فستو

شرکت فستو به عنوان یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان تجهیزات پنوماتیک می باشد که در سطح جهانی شناخته می شود. این شرکت آلمانی در تمام دنیا به مصرف می رسد. تقریبا ممکن نیست که کار شما مربوط به صنعت باشد و فستو را نشناسید.

در اینجا لیست قیمت انواع میکروفیلتر پنوماتیک فستو را به همراه کد محصول و مشخصات فنی آن مشاهده می کنید. در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام می توانید با پشتیبانی فنی موتور درایو تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید. ما اینجاییم تا به صنعت و صنعت گران کمک کنیم.

نوع محصولکد محصولسازندهسایز دهانه (inch)فشار کاری (bar)جریان عبوری (Lit/min)قیمت محصولکاتالوگ محصول
1میکرو فیلتر پنوماتیکMS6-LFM-1/2-BRMفستو1/216_0960_140تماس بگیریددریافت کاتالوگ
2میکرو فیلتر پنوماتیکMS6-LFM-1/2-ARMفستو1/216_0900_135تماس بگیریددریافت کاتالوگ
3میکرو فیلتر پنوماتیکMS4-LFM-1/4-ARMفستو1/416_0360_54تماس بگیریددریافت کاتالوگ

سعید وهابیمشاهده نوشته ها

Avatar

من سعید وهابی فارغ تحصیل مهندسی برق از تبریز هستم. در زمینه های سئو، تولید محتوای ارگانیک تخصصی و طراحی وبسایت مشغول به کار هستم. علاقه شدید من به طبیعت و مسافرت باعث شد تا در مسیر تورلیدری طبیعت گردی و سفرهای خاص مثل سفر با دوچرخه هم وارد بشم. یاد گرفتن چیزهای جدید برای من همیشه جذاب بوده و به نظرم این قصه هیچوقت تموم نمیشه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *