قیمت ست کنترل پمپ (اتوماتیک پمپ)

احتمالا همه شما با وسیله ای به نام ست کنترل پمپ آشنا هستید. همان وسیله ای که وظیفه خاموش و روشن کردن پمپ خانه شما را بر عهده دارد. معمولا بین مردم به نام اتوماتیک پمپ هم شناخته می شود و مشهور است. گاهی اوقات این وسیله به دلایل مختلف خراب میشود. در برخی موارد با زدن دکمه ریست روی آن خطای آن بر طرف شده و دوباره شروع به کار می کند. در برخی موارد مشکل جدی تر است و نیاز است تا یک تعمیر کار پمپ را بازدید کند. گاهی علت خرابی قابل تعمیر است و با تعویض یک قطعه برطف می شود. در بسیاری از موارد هم قطعه ست کنترل ارزش تعمیر ندارد و باید تعویض شود.

پس از اینکه فهمیدیم باید یک ست کنترل جدید بخریم مساله اصلی این است که از کجا بخریم؟ خوشبختانه فروشگاه موتور درایو در حال عرضه انواع ست کنترل پر مصرف به صورت اینترنتی می باشد. همین حالا می توانید در فروشگاه آنلاین ما سفارش بگذارید. و یا با تماس با کارشناسان بخش فروش ما در موتور درایو از مشاوره و راهنمایی ما بهره مند شوید.

لیست قیمت انواع ست کنترل :

  • اتوماتیک پمپ استریم Stream PC-19A
  •  اتوماتیک پمپ استریم Stream PC-13A
  • اتوماتیک پمپ پنتاکس Pentax HIDROMATIC-H1
  • اتوماتیک پمپ پنتاکس Pentax HIDRO TANK – H1

لیست قیمت ست کنترل پمپ (اتوماتیک پمپ)

برندمدلولتاژ(V)حداکثر فشار (bar)کلاس حفاظتیحداکثر جریان(A)حداکثر دمای آب (C˚)قیمت (تومان)
streamPC-13A22010IP651060تماس بگیرید
streamPC-19A22010IP541060تماس بگیرید
pentaxHIDROMATIC - H122010IP651255تماس بگیرید
pentaxHIDRO TANK - H122010IP651255تماس بگیرید

راهنمای نصب و سیم کشی ست کنترل پمپ

در تصویر زیر نحوه صحیح سیم کشی ست کنترل پمپ را می بینید. برای نصب اتوماتیک پمپ از این تصویر استفاده کنید. قبل از هر چیزی نکات ایمنی را رعایت کنید و مطمئن شوید که هنگام کار با سیم ها برق را قطع کرده باشید.

دقت کنید که برای استفاده در پمپ های تکفاز تا 1.1 کیلووات نیازی به استفاده از کنتاکتور نیست ولی در پمپ های سه فاز و پمپ های تکفاز با توان بالاتر از 1.1 کیلووات باید از کنتاکتور مناسب استفاده کنیم.

 

نکات نصب ست کنترل استریم

جدول خطای ست کنترل پمپ

سعید وهابیمشاهده نوشته ها

Avatar

من سعید وهابی فارغ تحصیل مهندسی برق از تبریز هستم. در زمینه های سئو، تولید محتوای ارگانیک تخصصی و طراحی وبسایت مشغول به کار هستم. علاقه شدید من به طبیعت و مسافرت باعث شد تا در مسیر تورلیدری طبیعت گردی و سفرهای خاص مثل سفر با دوچرخه هم وارد بشم. یاد گرفتن چیزهای جدید برای من همیشه جذاب بوده و به نظرم این قصه هیچوقت تموم نمیشه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *