انواع اینورتر تایوانی

اینورترهای تایوانی از محصولات باکیفیت موجود در بازار ایران هستند. کیفیت و کارایی مناسب اینورتر تایوانی موجب شده که صنعتگران بسیاری به برند های ساخت این کشور اعتماد کنند.

 

اینورترهای برند تایوانی:

 • اینورتر دلتا Delta
 • اینورتر تکو TECO

اینورتر دلتا Delta

اینورتر دلتا یکی از برند های مطرح تایوانی می باشد. محصولات این شرکت در سطح جهانی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اینورتر های دلتا در مدل های مختلف و سطوح توان و ولتاژ متنوعی تولید می شوند. از اینرو بسته به نیاز و نوع کاربری می توانیم از میان این مدل ها انتخاب کنیم.

انواع مدل های محصولات دلتا:

 • اینورتر دلتا VFD-L
 • اینورتر دلتا VFD-EL
 • اینورتر دلتا VFD-MS
 • اینورتر دلتا VFD-M
 • اینورتر دلتا VFD-B
 • اینورتر دلتا VFD-CP2000
 • اینورتر دلتا VFD-C200
 • اینورتر دلتا VFD-C2000

قیمت اینورتر دلتا

اینورتر دلتا VFD-L:

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و در رنج توانی 0.4 تا 1.5 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-L دلتا مناسب کاربری های کوچک و سبک می باشند.

 

اینورتر دلتا VFD-EL

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 0.4 تا 3.7  کیلووات تولید می شوند. سری VFD-EL مناسب کاربری های سبک با گشتاور ثابت هستند.

 

اینورتر دلتا VFD-MS

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 0.4 تا 22 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-MS مناسب کاربری های سبک و متوسط می باشد.

 

اینورتر دلتا VFD-M

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 0.75 تا 7.5 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-M مناسب کاربری های سبک با گشتاور ثابت هستند. این سری از مد وکتور کنترل بهره می برد.

 

اینورتر دلتا VFD-B

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 0.75 تا 75 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-B دلتا مناسب کاربری های عمومی و دارای مد وکتور کنترل به صورت حلقه بسته و حلقه باز می باشند.

 

اینورتر دلتا VFD-CP2000

این سری از محصولات دلتا با ورودی سه فاز در رنج توانی 0.75 تا 22 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-CP2000 با مد کنترلی سنسورلس وکتور مناسب کاربری های فن و پمپ و تهویه مطبوع می باشد.

 

اینورتر دلتا VFD-C200

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 0.75 تا 7.5 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-C200 مناسب ترین گزینه برای کاربری هایی با توان پایین و گشتاور بالا می باشد.

 

اینورتر دلتا VFD-C2000

این سری از محصولات دلتا با ورودی تکفاز و سه فاز در رنج توانی 5.5 الی 375 کیلووات تولید می شوند. سری VFD-C2000 دلتا بهترن و آپشنال ترین نوع اینورترهای دلتا است. این مدل بهترین انتخاب برای مصارف سنگین و کاربری های خاص می باشد.

 

اینورتر تکو TECO

تکو یک برند تایوانی است که در سال 1956 در تایوان تاسیس شد. این شرکت در ابتدا برای تولید موتور ایجاد شد و رفته رفته حوزه فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر تکو یکی از شرکت های تایوانی پیشرو در زمینه فناوری های جدید می باشد.

انواع اینورتر تکو

اینورتر های تکو نیز در چند مدل و برای کاربری های مختلف تولید می شوند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

انواع اینورتر تکو TECO:

 • اینورتر تکو TECO سری S310(D,E,BCD)
 • اینورتر تکو TECO سری E310
 • اینورتر تکو TECO سری T310
 • اینورتر تکو TECO سری A510
 • اینورتر تکو TECO سری F510

اینورتر تکو TECO سری S310

این سری از محصولات تکو TECO با ورودی تکفاز و در رنج توانی 0.37 تا 1.5 کیلووات تولید می شوند. تکو S310 در سه مدل D,E,BCD و با اختلافات جزیی در امکانات تولید می شوند.

همچنین S310 کوچکترین اینورتر های تکو است که برای انواع کاربری های سبک عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اینورتر تکو TECO سری E310

این سری از محصولات تکو TECO با ورودی تکفاز و سه فاز و در رنج توانی1.5 تا 3.7 کیلووات تولید می شوند. تکو E310 با کاربری عمومی و مناسب اپلیکیشن های نیمه سنگین هستند.

 

اینورتر تکو TECO سری T310

این سری از محصولات تکو TECO با ورودی سه فاز و در رنج توانی 1.5 تا 55 کیلووات تولید می شوند. تکو T310 به طور ویژه برای بارهای سنگین طراحی شده که مورد استفاده صنایع مختلف می باشد.

 

اینورتر تکو TECO سری  A510

این سری از محصولات تکو TECO با ورودی سه فاز و در رنج توانی 4 تا 375 کیلووات تولید می شوند. تکو A510 مناسب کاربری های سنگین طراحی و ساخته شده است.

 

اینورتر تکو TECO سری  F510

این سری از محصولات تکو TECO با ورودی سه فاز و در رنج توانی 4 تا 375 کیلووات تولید می شوند. تکو F510 به طور ویژه برای مصارف فن، پمپ و HVAC طراحی شده است. قابلیت های ویژه سخت افزاری و نرم افزاری این سری باعث شده تا یکی از اتخاب های مطمئن در زمینه کنترل سرعت فن و پمپ در میان رقبای خود باشد.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل، دریافت کاتالوگ و مشاهده لیست قیمت اینورتر تکو (TECO) روی لینک زیر کلیک کنید.
** لیست قیمت و جزئیات اینورتر تکو TECO **

سعید وهابیمشاهده نوشته ها

Avatar

من سعید وهابی فارغ تحصیل مهندسی برق از تبریز هستم. در زمینه های سئو، تولید محتوای ارگانیک تخصصی و طراحی وبسایت مشغول به کار هستم. علاقه شدید من به طبیعت و مسافرت باعث شد تا در مسیر تورلیدری طبیعت گردی و سفرهای خاص مثل سفر با دوچرخه هم وارد بشم. یاد گرفتن چیزهای جدید برای من همیشه جذاب بوده و به نظرم این قصه هیچوقت تموم نمیشه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *